Hus

 

Hundägarutbildningssektorn – HUS
Denna sektor planerar och arrangerar klubbens kurser. Är du intresserad av att komma i kontakt med någon av våra duktiga instruktörer, se lista nedan eller kontakta sektor-ansvarig.

Sektorn består av:
Anneli Dahllöf – ansvarig och sammankallande kurs@varmdobk.se
Mia Lilja
Lotta Åkerström
Elina Bertne
Carina Ohlander

Instruktörer
Bertne Elina              elina@bertne.com                                            073-6329673
Dahllöf Anneli            anneli.vbk@gmail.com                                      070-7310815
Ehrnstedt Britt           britt.ehrnsten@hotmail.com                         072-5332878
Jordell Mimmi            mimmivarmdobk@hotmail.com                          076-1888627
Lee Ingela                 ingelalee@gmail.com                                       070-9815102
Lilja Mia                    mialilja@me.com                                             076-3919177
Lindqvist Jeanette       jeanettelindqvist@live.se                                   070-4949044
Lundström Peggy        pegganslu@gmail.com                                     070-2421659
Lundberg Åsa             asa.lundberg@gmail.com                                 076-0162200
Löfblad Anna              anna_varmdo@hotmail.com                              070-9621756
Mellberg Birgitta         birgitta.mellberg@gmail.com                             070-7386909
Petersdotter Moa        moa.petersdotter88@gmail.com                          070-7173377
Sjökvist Lina              LinA-sjökvist@hotmail.com                                 070-7830499
Strigell Marianne        ml.strigell@gmail.com                                       070-7399226
Åkerberg Lotta           lotta.vbk@gmail.com                                         070-3394950

Agility-instruktörer
af Klercker Annika       annika.klercker@gmail.com                               070-4676024
Liedberg  Johanna       j.liedberg@hotmail.se                                      070-1476969
Lilja Mia                    mialilja@me.com                                             076-3919177

Norling Andreas         norling.andreas@gmail.com                               070-2889572

Tjänstehund/Försvarsmakts-instruktörer
Löfblad Anna             nna_varmdo@hotmail.com                            070-9621756
Johansson Kikki        kikis.mail@comhem.se                            070-4255327
Johansson Matte       Mattes.mail@comhem.se                          070-7195546

 

Blivande Instruktörer
Danielsson Maria          mariadn_86@hotmail.com                                070-2738702
Martina Sandren          martina_sandren@hotmail.com                         070-266 61 28

Sandra Jonsson           sandra.e.jonsson@gmail.com                             073-722 66 23